Her er resultatene fra BCK KM Tempo for 2021!
Gratulerer til vinnerne på tempoløpet: Anette Sandberg og Runar Skuggevik! Anette har også satt ny klubbrekord for kvinner i KM-løypa. Gratulerer!
Og for orden skyld:
- Klubbrekord for menn: Morten Arentz-Grastvedt: 13:59.4 (2019)
- Klubbrekord for kvinner: Anette Sandberg: 15:46.0 (2021)
- Løyperekord for menn: Even Fløystad (KCK): 12:44.1 (2018)
- Løyperekord for kvinner: Julie Meyer Solvang (KCK/Hitec): 14:25.9 (2019)
Resultat Kvinner
Plass | Navn | Klubb | Tid | Fart |
---|---|---|---|---|
1 | Anette Sandberg | Blindleia CK | 15:46,0* ** | 38,1 |
2 | Anette Heggemsli | Blindleia CK | 18:26,0* | 32,6 |
3 | Margit Juliane Realfsen | Blindleia CK | 19:09,0* | 31,3 |
4 | Sigrun Realfsen | Blindleia CK | 22:27,0 | 26,7 |
Resultat Menn
Plass | Navn | Klubb | Tid | Fart |
---|---|---|---|---|
1 | Runar Skuggevik | Blindleia CK | 14:08,0* | 42,5 |
2 | Jørgen Heggemsli | Blindleia CK | 14:32,0* | 41,3 |
3 | Morten Arentz-Grastvedt | Blindleia CK | 14:38,0 | 41,0 |
4 | Pål Harald Svendsen | Blindleia CK | 14:43,0 | 40,8 |
5 | Richard Uldal Risbruna | Blindleia CK | 15:09,0* | 39,6 |
6 | Annar Gaustad | Blindleia CK | 15:23,0* | 39,0 |
7 | Steinar Sandberg | Blindleia CK | 15:38,0* | 38,4 |
7 | Halfdan Realfsen | Blindleia CK | 15:38,0 | 38,4 |
9 | Helge Steinsland | Blindleia CK | 16:24,0* | 36,6 |
10 | Rolf Sverre Schanke | Blindleia CK | 16:37,0 | 36,1 |
11 | Arnfinn Schjølberg | Blindleia CK | 17:32,0* | 34,2 |
12 | Ole Johnny Lia | Blindleia CK | 17:50,0 | 33,6 |
13 | Atle Risøy | Blindleia CK | 18:12,0 | 33,0 |
KM Allround etter KM Tempo
Ved poenglikhet avgjøres det på antall deltakelser, ved fremdeles likhet telles totaltid.
Kvinner
Plassering | Deltaker | Klasse | KM Terreng | KM Tempo | KM Fellestart | KM All-round | Diff |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anette Sandberg | K | 0 | 10 | 0 | 10 | 0 |
3 | Anette Heggemsli | K | 0 | 8 | 0 | 8 | 2 |
4 | Margit Realfsen | K | 0 | 7 | 0 | 7 | 3 |
2 | Sigrun Realfsen | K | 0 | 6 | 0 | 6 | 4 |
Menn
Plassering | Deltaker | Klasse | KM Terreng | KM Tempo | KM Fellestart | KM All-round | Diff |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Runar Skuggevik | M | 0 | 10 | 0 | 10 | 0 |
2 | Jørgen Heggemsli | M | 0 | 8 | 0 | 8 | 2 |
3 | Morten Arentz-Grastvedt | M | 0 | 7 | 0 | 7 | 3 |
4 | Pål Harald Svendsen | M | 0 | 6 | 0 | 6 | 4 |
5 | Richard Risbruna | M | 0 | 5 | 0 | 5 | 5 |
6 | Annar Gaustad | M | 0 | 4 | 0 | 4 | 6 |
7 | Halfdan Realfsen | M | 0 | 3 | 0 | 3 | 7 |
7 | Steinar Sandberg | M | 0 | 3 | 0 | 3 | 7 |
9 | Helge Steinsland | M | 0 | 1 | 0 | 1 | 9 |
10 | Rolf Sverre Schanke | M | 0 | 1 | 0 | 1 | 9 |
11 | Arnfinn Schjølberg | M | 0 | 1 | 0 | 1 | 9 |
12 | Ole Johnny Lia | M | 0 | 1 | 0 | 1 | 9 |
13 | Atle Risøy | M | 0 | 1 | 0 | 1 | 9 |